Законски канцеларии за слетување во Шангај (седиште)

Адреса

16 / Ф, Рафлс Сити (Северен Бунд), бр.1089 Ист Даминг Роуд, област Хонгку, Шангај 200120, НР Кина.

Телефон

тел: + 86-66529952
тел: + 86-13816548421

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја